Аудит і просування сайту

Аватар пользователя Andrey

Плануючи просування сайту, важливо провести професійний аудит сайту, щоб розуміти, чи є в його роботі помилки, які вимагають виправлення, в іншому випадку заходи, націлені на підняття ресурсу в топ, потребують більше часу СЕО фахівців і грошей замовника.

Студія Тайна запрошує до співпраці власників сайтів: ми працюємо комплексно і ефективно - перевіримо всі «затишні» місця, виявимо підводні камені і усунемо перешкоди на шляху до просування.

Зовнішній і внутрішній аудит

Аналітичні процедури, які виконуються в рамках перевірки, умовно можна розділити на:

• Зовнішній - припускає детальний аналіз посилальної маси, з метою визначення шляхів підвищення її ефективності.

• Внутрішній - визначає не тільки якість оптимізаційних процесів, але також приділяється увага юзабіліті ресурсу, що особливо актуально для сайтів комерційної спрямованості.

Оптимальним і найбільш правильним варіантом буде провести повний комплекс аналітичних процедур. Ціна залежить від складності та кількості його сторінок.

Навіщо це робити?

Професійний комплексний аудит сайту переслідує такі цілі:

• Визначення наскільки ресурс готовий до просування;

• Виявлення причин, за якими він потрапив в фільтр пошукових систем Яндекса і Google;

• Перевірка коду і структури;

• Виявлення СЕО-ризиків і оцінка їх масштабу.

Основне в такому звіті - це рекомендації, які дозволять привести в порядок ваш бізнес.

Як все це позначиться на прибутку клієнта?

Не варто недооцінювати важливість аудиту, а тим більше - вважати його зайвою витратою грошей. Насправді - це ледь і не основне вкладення в розвиток комерційного інтернет ресурсу, за умови, що виконується він професіоналами, а всі виявлені проблеми професійно усуваються.

Чи знаєте ви, що:

• Можна витрачати десятки тисяч рублів на місяць на оплату просування, але не просунутися ні на йоту - неунікальні текстів чи контент, написаний роботами, зараження вірусом, низька швидкість завантаження через неправильно обраної / налаштованої CMS і ще сотні обставин можуть бути причиною цього;

• Через проблеми з хостингом комерційний проект втрачає близько 30% своїх потенційних клієнтів;

• Складно оформлена корзина, що вимагає множинних переходів і підтверджень, може «відлякати» до 45% клієнтів.

Замовити SEO перевірку сайту за ціною від 1 000 гривень

Фахівці нагадують власникам веб ресурсів, які наполегливо шукають спроби заощадити на просуванні у Львові: Яндекса і Google враховують при оцінці якості ресурсу понад 2000 факторів, а значить, тільки вивчення цього списку відніме у вас величезна кількість часу. Погодьтеся, що людина, яка днем ​​розвиває свій бізнес, а вночі сам оптимізує проект - швидше за все дуже скоро потерпить невдачі. Тому що перевірка і його подальша оптимізація - це складна багатофакторна робота, якою потрібно займатися професійно.

Rate this article: 
Голосов пока нет