Безпружинні матраци та їх переваги для сну

Аватар пользователя Andrey

Переваги безпружинних ортопедичних матраців. Ортопедичні матраци, позбавлені пружинного блоку як такого, мають чудові експлуатаційними якостями. Роль пружин в даних виробах грають прошарку наповнювачів, що визначають ступінь жорсткості виробу і вираженість ортопедичного ефекту.

Відсутність пружин - зовсім не мінус. Навпаки, безпружинні матраци позбавлені такого відомого недоліку як ефект "гамака", коли користувачі провалюються в саму середину спального місця.

Сильні сторони безпружинних ортопедичних матраців

Так як в даних виробах відсутні металеві деталі, в них не утворюється статична електрика. В процесі виробництва таких матраців застосовуються спеціальні технології, які наділяють готовий виріб відмінною повітропроникністю. Завдяки стабільній вентиляції безпружинні матраци надійно захищені від розмноження в їхніх надрах хвороботворних бактерій і паразитів, а також осередку вогкості. Крім того, саме безпружинні матраци рекомендовані при таких захворюваннях опорно-рухової системи як артроз, остеохондроз і т.д.

Перерахуємо найбільш важливі плюси безпружинних матраців:

  • Дані вироби не пропускають вологу і абсолютно нешкідливі для алергіків.
  • Прості в експлуатації і догляді. Щоб підтримувати безпружинний матрац в чистоті, достатньо періодично його чистити.
  • Матраци демонструють стійкість до зношування і здатні прослужити довгі роки.
  • Повітропроникність - якість, реалізоване в даних виробах на найвищому рівні. Матрац стабільно провітрюється від пилу, вогкості і неприємних запахів завдяки спеціальним верствам наповнювачів з пористою структурою.
  • Безпружинні матраци - кращий вибір для новонароджених. Внутрішній устрій даних виробів сприяє правильному формуванню хребетного стовпа дитини, а також попереджає розвиток багатьох захворювань опорно-рухового апарату в майбутньому.
  • Широкий вибір матеріалів наповнення і їх комбінацій дозволяє покупцям підібрати ідеальну ступінь жорсткості. Даний параметр строго індивідуальний і вимагає врахування ряду критеріїв: зростання, ваги, віку користувача, стану його здоров'я.
  • Можливість придбати двоспальні матраци з різним ступенем жорсткості. Такі моделі ідеально підійдуть для подружніх пар, різниця у вазі між якими значна.
  • Відсутність металевих елементів лише додає матрацу комфорту: пружини не будуть проривати поверхню виробу і заподіювати дискомфорт під час відпочинку.

Значний асортимент безпружинних ортопедичних матраців представлено в каталозі інтернет магазину "Магдек" тут https://magdek.com.ua/ua/matrasi/bespruzhinnie-matrasi/. На сайті можна знайти моделі від вітчизняних і зарубіжних фабрик на будь-які смак, бюджет і вік. Безпружинні матраци представлені в стандартних розмірах і можуть виготовлятися на замовлення. "Магдек" регулярно знижує ціни на окремі категорії виробів і пропонує продукцію тільки найкращої якості.

Rate this article: 
Среднее: 5 (1 голос)