Etg незалежний провайдер енергії

Аватар пользователя Andrey

Енерджі трейд груп - це незалежний провайдер енергії. Тут готові запропонувати вигідну і прозору закупівлю газу за конкурентними цінами. Компанія Etg - провайдер енергії, який підготував всю необхідну інфраструктуру для продажу газу в онлайн-режимі.

Для ефективного використання потрібно створити власний кабінет на сайті, після чого у вас з'явиться можливість самостійно контролювати і стежити за всіма витратами газу за допомогою зручного сервісу «Купити газ онлайн».

Таке нововведення не означає, що компанія перестає комунікацію зі своїми клієнтами за допомогою традиційних каналів. Споживачі в майбутньому зможуть звертатися в регіональні офіси, відправляти електронні листи, зв'язуватися з менеджерами компанії через контакт-центр. І самостійно оформляти заявки в особистому кабінеті.

Сервіс «Купити газ онлайн»

Сьогодні в компанії є кілька тисяч активних клієнтів. На даний момент часу можливість електронного обміну документів з споживачами за допомогою звичайної електронним цифровим підписом - це є особливо важливим досягненням.

Компанія намагається активно розробляти і впроваджувати сучасні IT-технології, які в майбутньому будуть впроваджені в програми. У 2019 повинні з'явитися нові можливості за рекомендаціями отримання обсягів газу для закупівлі. Такі показники будуть базуватися на попередній інформації його споживання клієнтом. В особистому кабінеті відображаються графіки динаміки споживання палива і формування його ціни.

Компанія Енерджі трейд груп застосовуючи інноваційний підхід, рекомендуватиме своїм споживачам, як економити і правильно планувати свої витрати на майбутнє. Тепер можна отримувати повідомлення, що наближається похолодання і тому варто коригувати ліміти у бік збільшення споживання газу. Таким чином, клієнти компанії зможуть будувати конкретні прогнози і планувати бюджети з метою енергоефективності.

Компанія Енерджі трейд груп з 2009 року є незалежним провайдером енергії в Україні та спеціалізується на поставках природного газу для малих і середніх підприємств. Зараз у компанії більше 2,5 тис. Клієнтів в українському бізнес-секторі, які можуть звернутися в центри обслуговування споживачів в 17 регіонах країни. Etg співпрацює з п'ятьма найбільшими українськими компаніями в газодобувному секторі на базі довгострокових форвардних контрактів, а також з трьома великими імпортерами природного газу з країн Євросоюзу.

Rate this article: 
Голосов пока нет