Ковані огорожі

Аватар пользователя Andrey

Британськими вченими доведено, що для нашого менталітету властиво захищати своє житло від інших людей. Американці люблять виставляти свої будинки на показ, тому часто обмежуються зеленим газоном і красивим тротуаром поряд. Українці ж закриваються від зовнішнього світу, ставлячи паркан, а часто ще й заводять злих собак.

Огорожа може бути дерев'яною, цегляною, кам'яною і кованою. Тут вже, кому що подобається. Якщо Ви хочете поступово переймати досвід американців і не закриватися від цивілізації, але боїтеся за свою безпеку, краще поставте кований паркан. Він дозволить вам бачити те, що відбувається за ним, захистившись при цьому, від недоброзичливців. Якісні ковані вироби можна знайти на сайті компанії "Кузня Львів" за посиланням http://kuznya-lviv.com.ua/product/kovani-ogorozhi/.

Вибираємо правильний паркан зі смаком

1. Визначтеся, якої висоти має бути паркан. Можна поставити огорожу з висотою 5 метрів. Але на скільки це буде естетично і доцільно з фінансової точки зору? Вважається, що оптимальна висота огорожі повинна бути не більше двох метрів. При середньому зростанні українця 170 см цього цілком достатньо, щоб відчувати себе безпечно.
2. Вирішіть, чи буде він повністю кованим або буде поєднуватися з іншими матеріалами.
3. Виберіть дизайн кованого паркану або його верхівки. Ми вже живемо не в Радянському Союзі, тому необхідності в «зрівнялівці» немає. Подивіться каталог товарів, порадьтеся з рідними й друзями, знайдіть те, що вам до душі. Якщо ж ваш вибір не зупинився ні на одній з позицій - проявіть творчість - намалюйте самостійно, або разом з нами ескіз - і замовте бажане.
4. Думайте про безпеку своєї сім'ї. Потрібно звернути увагу на будову самого паркану і безпосередньо його верхній частині. Чи достатньо легко залізти по ньому вгору? Чи є місця, куди зручно поставити ногу, щоб це зробити? Верхівка складається з круглих завитків або гострих пік? Дайте відповіді на ці питання і ви зрозумієте який паркан вам потрібен.
5. Самобутній стиль. Додайте те, чого немає в інших. Нехай це буде якась дрібниця, але вона виділить ваш кований паркан серед інших і додасть йому витонченості та елегантності.

Rate this article: 
Среднее: 5 (1 голос)