Ксенонові лампи 12В або 24В, які вибрати?

Аватар пользователя Andrey

За останні декілька років ксенонові продукти стали доволі популярними. А все тому, що вони мають велику кількість переваг над іншими елементами, які використовувались у автомобілі з давніх часів.

Сьогодні ми з вами попробуємо з,ясувати чим ксенон краще галогену, а також як підібрати пристрої для 12в та 24в транспортних засобів.

Перш за все слід зазначити, що ксенонові лампи доволі часто встановлюються для покращення зовнішнього вигляду автомобіля. І це зовсім не дивовижно. По-перше, такі елементи випромінюють яскраве світло. Во-друге, роблять машину більш стильною та індивідуальною.

Перш ніж придбати лами ксенону, необхідно заздалегідь з,ясувати деяку інформацію щодо нього.

  1. Не слід купувати занадто дешеві продукти. Така економія доволі часто обертається дуже дорого. А все тому, що воно прослужить мінімальну кількість часу. А це свідчить про те, що доведеться купувати нові елементи. А ось якщо ви приймите рішення придбати більш дорогі лампи, то зможете розраховувати на їх тривалий експлуатаційний період.
  2. Наступним етапом буде підбір підходящої температури кольору. В цей момент слід відштовхуватись від власних побажань, та від рекомендацій виробника, який в інструкції по експлуатації машина вказав, в якій оптиці повинен використовуватися ксенон конкретної кольорової температури. У цьому випадку можна вибрати ксенон від 3500 до 8000к. Чим нижче показник, ти жовтішим буде світло.
  3. Ось и настав момент підбору цоколя. Тут також доведеться скористатися інструкцією. В ній зазначені всі діючи пристрої з підходящими для них цоколями.
  4. Також доведеться розібратися із напругою. Автомобільний ксенон 12B слід використовувати для легкових машин. А якщо говорити по вантажні транспортні засоби, вони потребують використання 24в продуктів.
  5. Ще не забувайте про блоки розпалу, без яких ксенон взагалі не може експлуатуватися. Ці пристрої генерують напругу, забезпечують моментальний розпал ксенону та його довгу роботу.

Безумовно, ксенонові оптичні продукти мають велику кількість переваг. По-перше, вони якісно підсвічують не тільки проїзну частину, але іще і обочину. А це свідчить про те, що водій своєчасно розпізнає конкретну перешкоду на шляху та зможе уникнути зштовхування з нею. Крім цього ксенонові лампи здатні функціонувати в безперебійному режимі дуже тривалий час. Саме тому ви зможете непогано зекономити на постійній заміні елементів.

Авжеж це далеко не всі переваги ксенонової оптики. Тому якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію з цього приводу, зверніться за допомогою до кваліфікованого фахівця у цій галузі.

Rate this article: 
Голосов пока нет