Лікувальний масаж в Івано-Франківську у медичному центрі АЛЬТМЕД

Аватар пользователя Andrey

Відвідати масажний кабінет буде корисно кожній людині. Адже неважливо, чи є у вас якась травма або просто ви хочете розслабитися - професійний масаж допоможе вам. Масажні маніпуляції з тілом актуальні для людей, які щодня проводять по кілька годин за комп'ютером. Справа в тому, що людина сидить в одній позі, не змінюючи її по кілька годин. Це призводить до больових відчуттів в спині, хребет і інших відділах. Лікувальний масаж в Івано-Франківську можна зробити в медичному центрі «АЛЬТМЕД».

Як впливає масаж на організм людини?

Сьогодні існує величезна кількість різних методик, які використовуються фахівцями в роботі. Методики масажів бувають декількох видів:

  • місцем впливу: локальний (місцевий) або загальний;
  • метою впливу: класичний, лікувальний, апаратний, гігієнічний, косметичний, точковий, сегментарно-рефлекторний і спортивний.

Після виконання масажних маніпуляцій в організмі поліпшується кровообіг, розширюються судини, також розслабляються м'язи. Ця методика ідеально підходить для людей, у яких депресія та поганий настрій, безсоння, страх. Послуги массажиста в І-Ф доступні для будь-якого клієнта, який хоче зміцнити своє здоров'я.

Види масажу

  • Спина і шия. Такий вид масажу корисний для людей, які працюють в офісі. Це ідеальна профілактика для позбавлення від мігрені і швидкої стомлюваності.
  • Загальний. Даная маніпуляція виконується фахівцем протягом 1,5 години. За допомогою масажу знімається напруга в м'язах, також з'являється сила в тілі.
  • Антицелюлітний. Його тривалість може бути в межах однієї години. Дозволяє позбутися «апельсинової шкірки» в самих проблемних зонах тіла. Після масажу шкіра стане м'якше і приємніше на дотик.
  • Ноги і руки. Цей метод ефективний при різних травмах. Наприклад, на ступнях ніг перебуває величезна кількість функціональних точок, також масажі такого виду корисні при плоскостопості, деформації стоп, болях в ногах.

Вартість послуг

Кожен житель України повинен мати доступ до масажу тіла. Тому ціна на масаж в Івано-Франківську доступний пенсіонерам, студентам, ветеранам АТО та інвалідам. У центрі можна отримати безкоштовне обстеження дітей з малозабезпечених сімей. Якщо у вас немає можливості оплатити відразу всі масажні послуги, тоді є ідеальна пропозиція - це спеціальна розстрочка від «ПриватБанк».

Записатися на масаж можно за телефоном (0342) 58-17-52 моб. (066) 304-74-70, моб. (068) 588-38-08

Rate this article: 
Голосов пока нет