Нова українська діаспора.

Аватар пользователя vvl
Візовий центр безкордонів

Людина як свідома і інтелектуальна особа завжди домагається кращого для себе, та своєї родини життя. А отже вже століттями той, чи інший народ переселяється зі своєї домівки в чужі краї де можливо жити набагато краще. Перша масова еміграція нашого народу почалася ще в кінці дев’ятнадцятого століття до Сполучених Штатів Америки. В цій новоствореній державі економічний розвиток ішов надзвичайно швидкими темпами. А отже робочої сили не вистачало, значить до цього процесу на державному рівні залучалися робітники з-за кордону. В цю далеку і надзвичайно розвинуту країну українці стараються емігрувати і в наше сьогодення. Цей процес зазвичай непростий. То більшість громадян задля підтримки своєї родини фінансово виїжджають на роботу в європейські країни. Найбільша наша діаспора знаходиться в Італії, причому в більшості представляють особи жіночої статі. Термінова реєстрація для подорожі за кордон проводиться візовими центрами.

візовий центр безкордонів

Для допомоги бажаючим поїхати на роботу за кордон, а можливо і навчання, чи відпочинок, та вироблення відповідних на то документів в Україні створені і на законній основі працюють ліцензовані візові центри. Одним з них є візовий центр БЕЗ КОРДОНІВ тут проводиться реєстрація на візу бажаючим громадянам, а також надаються послуги з придбання бувших у вжитку авто як з країн європейського союзу, так і з США та інші відповідні послуги. Бажано не користуватися послугами сумнівних посередників, котрі нерідко виманюють з людини гроші, та навіть займаються торгівлею людей, особливо це стосується жінок молодого віку. Адже доволі часто при таких послугах молоді жінки після перетину кордону можуть опинитися в рабській залежності сутенерів. В такій ситуації життя для жінки стає пеклом бо вони проходять через неймовірні знущання, та примус до проституції, бувають і летальні випадки. На жаль офіційної статистики скільки наших жінок потрапило в тенета торговців людьми немає.

З цими жахливими і дикими проявами ведуть боротьбу на державному рівні в кожній цивілізованій державі. В Італії ті жінки, котрі потрапили під примусову проституцію можуть звернутися до відповідних органів цієї держави з просьбою проживання тут на основі соціального захисту. Уряд Італії всяко підтримує та фінансує проекти по соціальній інтеграції громадян котрим потрібний захист. На основі цієї програми потерпілим особам надається медична, психологічна і юридична допомога. А також даним особам надається можливість по професійній підготовці, та подальшого працевлаштування. З 2000-го по 2007-ий рік під дозвіл соціального захисту потрапили десять процентів українок. Новим законом нелегальну імміграцію стараються регулювати і згідно цього положення роботодавці Італії мають право працевлаштування на роботу громадян з тих країн, котрі до складу ЄС не входять. Даним законом також скористалися наші громадяни, котрі до цього часу перебували в Італії на нелегальній основі. Термінова реєстрація на візу яка вкрай потрібна сезонним трудовим емігрантам надається візовим центром БЕЗ КОРДОНІВ та проводиться переклад необхідних документів - http://www.bezkordoniv.com.ua/

Rate this article: 
Среднее: 2.5 (2 голосов)