Огляд дитячого продюсерського центру Babyphotostars

Аватар пользователя Andrey

Дитячий продюсерський центр Babyphotostars - це унікальна компанія в Україні, яка займається розкриттям талантів у дітей та їх розвитком у медиапросторі. Babyphotostars надійно працює в цій сфері на протязі останніх десяти років. Компанія веде активну співпрацю з різноманітними рекламними організаціями, видавничими будинками. Таким чином, допомага реалізувати свої можливості в реальній життєдіяльності.

Кастінги для дітей проходять у Києві, де працюють з експериментальними спеціалістами в області фото та відео реклами. Тут працюють кваліфіковані педагоги, редактори відомих українських журналів, психологи, продюсери. Дитячий центр влаштовує малюків від місяця до 14 років, провівши спеціальний кастинг, який проходить у столиці України під увагою майстрів ціеї справи. Діти, які вчаться усім правилам рекламної майстерностї, зможуть стати героями рекламних компаній великих журналів, торгових марок.

Продюсерський центр працює за спеціально створеними методами, які дозволяють швидко вчити дітей, що прагнуть стати справжніми акторами. Опубліковані відгуки про бейбіфотостарс від реальних учасників проекту підтверджують професійний підхід компанії до своеї роботи. На усіх кастингах виступає безліч талантів, які мріюсь стати відомими. З ними працюють справжні професіонали в області кіно, фото та шоу-бізнесу. Для участі в кастингу проводиться спеціальний набір в різних категоріях: вільні від 5-ти місяців до 3-х років, і від 4-х до 15-ти років, включаючи підростків.

Популярні питання від батьків

Як стати учасником проекту?

Треба прийняти участь у кастингу. Зверніться до менеджерів компанії за номером телефонів для запису - (044) 466-46-36, (067) 556-03-03, (067) 332-24-32.

Яке число зйомок та їх частота?

В даному випадку все залежить від запропонованих партнерів і можливістю привозити дитину на зйомку. Така робота здійснюється один раз на 1,5 місяця.

Які гарантії участі дитини у проектах?

Продюсерський центр надає гарантійну участь у проекті. Кількість проектів повності залежить від кастинга. Як тільки кастинг пройден, представник надає інформацію про представлення гарантованих зв'язків.

Які речи треба брати на зйомки?

Все залежить від проекту. Партнери стараються надавати все необхідне для роботи, всі новини розкаже представник який консультує про необхідність попередньої підготовки.

Rate this article: 
Среднее: 5 (2 голосов)