Силовые кабели: характеристики, формирование цены

Аватар пользователя Andrey

Промислові підприємства весь час потребують силових кабелях. Якісні силові кабелі можуть відрізнятися за кількістю жив, горючості, застосуванні в однофазної або трифазної системі, а також параметрами навантаження струму і електричного опору.

Характеристики

Кабель ВВГ може мати до п'яти основних жил з різним перетином. Найчастіше встановлюються всередині приміщень в спеціальних кабельних лотках. Використовувати цей кабель можна і в вуличних умовах.

Якщо робота силового обладнання якимось чином пов'язана з високим ризиком пожежної небезпеки, тоді вибирається провід марки ВВГ НГ (це значить - негорячий кабель). Завдяки особливій оболонці дроти немає можливості спалахнути навіть при пікових навантаженнях або зовнішніх джерелах підвищеної температури (вибух, пожежа). Цей кабель не переможений займання і здатний в швидкому режимі блокувати поширення вогню при груповій прокладці. Кабель ВВГ НГ в Києві можна купити на сайті elektrovoz.com.ua, де представлений широкий асортимент електротоварів.

Кабель ВВГнгд - силовий провід зі спеціальними мідними ізольованими жилами. Вони мають не тільки знижені характеристики пожежної безпеки, а й мають низький рівень задимленості. Ці вироби підходять для використання в робочих і побутових приміщеннях.

Силовий провід марки ВВГ-П виготовляється в плоскому виконанні, має в комплекті дві-три заізольовані жили, найчастіше реалізується в бунтах.

Провід марки ВВГ-Пнг (LS) є двох або трижильним. Призначені для групового монтажу в громадських місцях. Кабелю даного типу відрізняються високого струмовим навантаженням, а також малий рівень димності і горючості.

Принцип формування ціни

На сьогоднішній день великою популярністю користується кабель ВВГ НГ. Ціна на нього буде формуватися в залежності від кількості жил і перетину. Якщо перетинів і жил багато, відповідно і вартість буде такою ж.

Вартість продукції залежить від гнучкості кабелю. За нормативами існує сім категорій гнучкості. Експлуатуються вони однаково, єдина відмінність полягає в прокладці. Чим більше буде жил в проводці, тим гнучкіше стане кабель.

Для стаціонарного монтажу в інженерних комунікаціях в землі або на стінах застосовуються спеціальні жорсткі провідники. Гнучкий варіант актуальний для рухливих механізмів, електричної техніки, приладів освітлення. Чим вище клас гнучкості, тим вище буде вартість кабелю.

Rate this article: 
Среднее: 5 (1 голос)