Весільні сукні в українському стилі

Аватар пользователя Andrey

Традиційна вишиванка - біла у чорно-червоній гаммі з візерунками - це класичний варіант. Одночасно у всіх моделі відрізняються орнаментом, кроєм та різноманітністю в кольорів та візерунків. Надзвичайно актуальні всі можливі варіації у дизайнерських рішеннях, на базі української вишивки. Базою слугують фрагменти візерунків особливості крою. Внести національні мотиви в будь-який образ, злегкістю можна за допомогою української вишивки, створити щось модне, стильне і вишукане.

Українська вишивка тісно переплетена із натуральними тканинами. Тому таке вбрання не лише привабливе, а й зручне і надзвичайно практичне у носінні.

Плаття - вишиванки

Останнім часом у моду тісно увійшли найрізноманітніші фасони вишитих жіночих плать. Приталені, широкі, з довгим рукавом і короткими, кольоровими, білими та кольорами з натуральних тканина. Довгі вишиті платя, а також моделі до колін..

Зверніть увагу, що до вишиванки необхідно грамотно добирати аксесуари. Насамперед, вони повинні бути стильними. А також, з ними не варто перебільшувати.

І звичайно, по особливому привабливо виглядає вишиванка ручної роботи. Адже, ще здавна жінки, втілюють в орнаментах портал через, який передають тепло материнської душі, вона слугує своєрідним талісманом від невдач, хвороб, і недругів. А, окрім цього, у ній зашифрований сакральний глибокий міст, тому вишиванка являлась оберегом. Біла вишиванка з візерунком має надзвичайний вигляд,якщо ви прагнете виглядати завжди урочисто і святково.

Вишивані блузи в кольорових тонах

Влітку яскраві тканини завжди актуальні і виглядають есцентрично та підкреслюють жіночу красу апетитними та соковитими барвами. Нині в тренді всі можливі варіанти кольорової вишивки на яскравому барвистому полотні - найпопулярніший уже багатьох сезонів. За популярністю також не уступає чорна сорочка, оздоблена барвистими кольорами (жовті, червоні).

З чим носити вишиту сорочку

Вишиванка відмінно поєднається із джинсами. Вільнаий крій, у вигліді туніки - прекрасний вибір. Видовжений фасон, з модним поясом стильно виглядатиме із вузькими джинсами або штанами.

Сумки

Сумки можуть бути теж з елементами вишивки, або класичний клатч, або навіть рюкзак, нагадує торбинку.

Аксесуари повинні підходити не до вишиванки, а до решти одязі, поєднуватися з нею по стилю. Наприклад, якщо Ви наділи спідницю-олівець або класичні штани - підійде строга сумка або сумка-клатч. Під розкльошені спідницю в підлогу, особливо з блузою поверх і балетки без каблука - відмінно підійде вишита сумка через плече або рюкзак. Дуже добре виглядають під вишиту сорочку моделі сумок із зав'язками, невеликі сумочки через плече, конверти.

Rate this article: 
Среднее: 3 (2 голосов)