Замовити виготовлення вітрин чи купити готову продукцію?

Аватар пользователя Andrey

Якісні меблі від фабрики «Слон» для вашого бізнесу

Організація власного бізнесу потребує набагато більшого, ніж простого розроблення бізнес-плану та оренди приміщення. У сучасному світі з великою конкуренцією важливо саме привабити погляди та увагу відвідувачів, і зробити це буває вкрай важко. У переважній більшості виграють торговельні мережі, які віршують замовити торгові острівці однакового кольору, форми та дизайну. І саме цей крок свідчить про серйозність власника та, безпосередньо, бізнесу.

Деякі початківці вважають такі витрати недоцільними, бо торгові меблі на замовлення дорожчі, ніж звичайні пропозиції. Але у більшості саме такий підхід найбільше вабить споживача – чистота, сяйво та граний інтер’єр робить будь-яку справу прибутковою за короткий проміжок часу.

Замовити виготовлення вітрин чи купити готову продукцію?

Великі компанії скажуть в один голос – замовити за власний проектом. Таку можливість допоможе реалізувати фабрика меблів «Слон», де завжди можна купити магазинні вітрини чи замовити особистий проект. У перевагах звернення до львівської фабрики меблів для торгових точок:

  • якісні меблі з високими експлуатаційними показниками;
  • приємна ціна;
  • будь-які варіанти декору до освітлення;
  • немає обмежень у формах, розмірах та внутрішньому розташуванні полиць чи боксів;
  • наявність якісної фурнітури;
  • можливість легкого демонтажу та монтажу частини меблів;
  • професійне встановлення, збірка.

У рішенні замовити магазинні вітрини у Львові клієнт отримує не тільки згоду виготовити моделі за його проектом – група кваліфікованих дизайнерів готова розробити проект з нуля за бажанням замовника. Компанія «Слон» завжди готова виготовити острівці, вітрини, касові прилавки, рецепції, меблі для офісу, місця розрахунків та столи для макіяжу.

Інші переваги замовлення меблів від фабрики «Слон»

Крім гарної зовнішності, меблі компанії можуть набувати будь-яких нестандартних розмірів. У декорі також немає обмежень – це може бути сучасний мінімалізм або ж класичні, важкі фігури. За бажання можна купити скляні вітрини з алюмінієвим профілем, які вигідно підкреслюють товар на полицях, а також привертають увагу великим оглядом асортименту.

За необхідності майстри фабрики «Слон» додадуть до ескізів освітлення, фурнітуру, декоративні елементи та інші деталі заради стильної зовнішності вітрин чи острівців. З усіх питань звертайтеся до менеджерів компанії, які допоможуть обладнати торгову точку максимально естетично - https://www.torgmebli.com.ua/

Rate this article: 
Голосов пока нет