Зовнішня оптимізація при просуванні сайтів

Аватар пользователя Andrey

Якщо ви вирішили зайнятися просуванням сайту самостійно, зовнішньої його оптимізації доведеться приділити багато сил і терпіння. Доведеться багато разів реєструватися на нових форумах, порталах, групах в соцмережах і розміщувати там посилання на свій сайт. Зверніть увагу на те, що коментар, який ви вказуєте поруч з вашої посиланням, повинен бути грамотно написаний і відповідати темі вашого сайту. Не варто копіювати коментарі, всі вони повинні бути різними. Занадто часто розміщувати ваші посилання на інших сайтах не можна. Для молодого сайту гранично допустиму кількість посилань на тиждень - дві штуки, для більш розкрученого сайту можна додавати по одному посиланню кожен день. Для розміщення зовнішніх посилань вибирайте сайти з високими показниками ТІЦ, гарною відвідуваністю, серйозною репутацією. Сайти сумнівною тематики можуть пошкодити позиціям вашого сайту на пошуку. Починати просувати сайт завжди важко, оскільки пошукові системи не просувають вгору сайти з недавньою історією. Проте після кількох місяців ситуація може помітно змінитися на краще, якщо сайт добре себе зарекомендував. Крім безкоштовних посилань з інших сайтів, існують платні способи просування. Купити посилання, що ведуть на ваш сайт, можна на спеціальних біржах, наприклад, «Sape».

Серйозні фірми для просування своїх сайтів в інтернеті витрачають на ці цілі десятки тисяч в місяць. Але це, звичайно, перебір.

Якщо не лінуватися використовувати інші методи просування, ці суми можна скоротити. Хоча не всім це вдається.

Існує стійке переконання серед фахівців з просування сайтів, що домогтися успіху в СЕО можна тільки дорогими платними посиланнями. Питання це спірне, оскільки пошукові системи до кінця не розкривають своїх секретів, за якими ознаками вони виділяють ті сайти, які вважають за потрібне просувати нагору. Тому, якщо ви всерйоз хочете зайнятися просуванням сайтів самостійно, вам доведеться накопичувати власний досвід, тут немає готових рецептів. Парадокс, але різні фахівці роблять упор на абсолютно різні методи просування сайтів у Львові. У одних краще виходить просування сайтів в допомогою текстів, у інших - за допомогою посилань. Є ще таке негласне правило, яке помітили фахівці з просування сайтів: найефективніше сайт просувається в тому випадку, якщо на ньому вносити кілька змін одночасно, наприклад, працювати відразу над поліпшенням тексту, дизайну, правильністю коду, і т. Д.

Недостатньо просто забезпечити велику кількість зовнішніх посилань, що ведуть на ваш сайт. Пошукові роботи оцінюють також темпи приросту посилальної маси тому я рекомендую записатися на курс SEO. Вважається, що якщо ваш сайт має цінне зміст, то люди все більше і більше будуть залишати зовнішні посилання, що ведуть на ваш ресурс.

Rate this article: 
Среднее: 5 (1 голос)